Ben je toe aan een nieuwe prikkel?

32 - 40
Zwolle
waar jij wil

… met nieuwe collega’s, die vanuit verschillende disciplines integraal samenwerken?
Kiek, dat klinkt als Exsin:

 

Multidisciplinair teamwork:

Zo’n 80 specialisten kunnen je vanuit verschillende invalshoeken helpen:
– het zijn vergunningverleners, toezichthouders, juridisch adviseurs en beleidsadviseurs bijvoorbeeld.
– ze werken voor verschillende overheden door het hele land (waar ook weer extra kennis zit).
– ze hebben ieder een eigen ervaring door werk en trainingen en die kennis delen ze.

Gezamenlijke verantwoordelijkheid:

Het is lekker overzichtelijk om 4 teams te hebben, maar het is eigenlijk 1 groot team: al onze collega’s zijn samen verantwoordelijk voor het eindresultaat: een betere leefomgeving. Daar helpen we mekaar bij.

Gedeelde visie:

We helpen elkaar bij het werk dat we doen. We helpen elkaar bij de ontwikkeling die ieder individu nastreeft. We steunen elkaar als het even minder gaat. We doen leuke dingen met elkaar. Daar worden we blij van. Daar presteren we beter van.

 

Dat moet je ervaren.

 

Kom eens langs op ons kantoor in Zwolle.

Proef de sfeer.

Of laat weten met welke adviseur je graag eens wilt sparren… dan maken we tijd voor je.

Check hier:

Nieuws

Hoe helpen we onze adviseurs de beste kwaliteit te leveren?

Elke adviseur is anders. Maar hoe we gaan voor kwaliteit, is voor iedereen even doordacht. We hebben dit samengevat in 7 vaste onderdelen van onze manier van werken:

Vakgroep Openbare Orde en Veiligheid

Waardevolle samenwerking voor opdrachtgevers én collega’s, omdat we verder kijken dan een gemeente, een veiligheidsregio of een thema.

Vacature toezichthouder bij een gemeente of omgevingsdienst?

Voor hbo- en wo-starters, zij-instromers en ervaren toezichthouders in het fysieke domein.