2025: Academy by Exsin draait alweer op volle toeren

32 - 40
Zwolle
waar jij wil

2025: Het opleidingsprogramma is afgestoft, aangevuld en opgestart. Deze twee foto’s vatten onze academy samen:

๐Ÿ”˜ Training geluid in de Omgevingswet
Training met een focus op ๐ค๐ž๐ง๐ง๐ข๐ฌ๐๐ž๐ฅ๐ข๐ง๐ , specifiek over het milieuaspect geluid. Gegeven aan ๐œ๐จ๐ฅ๐ฅ๐ž๐ ๐š’๐ฌ ๐›๐ข๐ฃ ๐„๐ฑ๐ฌ๐ข๐ง, met 1 ๐ญ๐จ๐ญ 2 ๐ฃ๐š๐š๐ซ ๐ž๐ซ๐ฏ๐š๐ซ๐ข๐ง๐  ๐ข๐ง ๐ก๐ž๐ญ ๐Ÿ๐ฒ๐ฌ๐ข๐ž๐ค๐ž ๐๐จ๐ฆ๐ž๐ข๐ง. Iedere individu kan zich bij deze training aansluiten.

๐Ÿ”˜๐Ÿ”˜Training ‘Hoe krijg ik ze mee’
Training met een focus op ๐ฌ๐จ๐Ÿ๐ญ ๐ฌ๐ค๐ข๐ฅ๐ฅ๐ฌ, specifiek over persoonlijke communicatie. Gegeven aan ๐ž๐ž๐ง ๐ญ๐ž๐š๐ฆ ๐›๐ฎ๐ข๐ญ๐ž๐ง ๐„๐ฑ๐ฌ๐ข๐ง, met ๐ฆ๐ž๐ž๐ซ๐๐ž๐ซ๐ž ๐ฃ๐š๐ซ๐ž๐ง ๐ž๐ซ๐ฏ๐š๐ซ๐ข๐ง๐  ๐ข๐ง ๐ก๐ž๐ญ ๐Ÿ๐ฒ๐ฌ๐ข๐ž๐ค๐ž ๐๐จ๐ฆ๐ž๐ข๐ง. Een ๐ข๐ง๐œ๐จ๐ฆ๐ฉ๐š๐ง๐ฒ ๐ญ๐ซ๐š๐ข๐ง๐ข๐ง๐  op aanvraag.

Dat is Academy by Exsin:
Aan de ene kant leiden we zelf adviseurs op voor het fysieke domein: adviseurs ruimtelijke ordening, vergunningverleners, toezichthouders en juristen. Er zijn 33 ๐ญ๐ซ๐š๐ข๐ง๐ข๐ง๐ ๐ž๐ง ๐ ๐ž๐ฉ๐ฅ๐š๐ง๐ waar externen bij aan kunnen sluiten.

Aan de andere kant hebben we zo’n 79 trainingen in onze portefeuille waarmee we vraag en aanbod voor onze opdrachtgevers matchen.

Met รฉรฉn simpel doel: dat zowel startende als ervaren adviseurs in het fysieke domein met steeds meer zelfvertrouwen en plezier hun werk doen.

Voor een betere leefomgeving.

๐ŸŽ“: Hier vind je alle trainingen ๐Ÿ‘‰ academy.exsin.nl

Hi, wij zijn Exsin.
Wij zijn de flexibele schil van overheidsinstanties door heel Nederland.

Wij helpen vergunningverleners, toezichthouders en (juridisch) adviseurs in het fysieke domein het werk gedaan te krijgen. Dit doen we in de vorm van projecten, detachering en trainingen.

Voor een betere leefomgeving. ๐ŸŒฟ

Nieuws

1 juli 2025

Kennis vergaar je. Karakter vorm je. Door te doen.

Je bent niet wat op je cv staat. Je bent wat je laat zien. Dat kun je trainen.
Lees meer
26 juni 2025

Opleiding tot vergunningverlener milieubelastende activiteiten

Snel inzetbare vergunningverlener nodig? Of wil je een vak leren dat ertoe doet? Lees door.
Lees meer
19 juni 2025

Grip krijgen op de Label C-verplichting voor kantoren?

Wij regelen het. Van A tot Z. En we kunnen morgen beginnen.
Lees meer